• Placenta biloba

    , Autor: Simiq

    Dobry den, na poslednej poradni mi doktor ukazal ze mam placentu rozdelenu na dve casti okolo krcka maternice. Konkretne pi zs zasahuje hlboko do ds uz neprekryva vb, biloba spojka v ds, euhydramnion. Poslal ma k specialistke ale kedze hrozi nakaza virusom vysetrenie sa odlozilo. Len by som rada vedela co ma cca caka kedze vela toho neviem, nechcem stresovat ale skor sa psychicky pripravit. Mam nakazany kludovy rezim. Dakujem

    Dobrý deň, ak sa u Vás jedná o placentu bolobu, ktorá je zároveň placenta praevia, tehotenstvo bude nutné ukončiť cisárskym rezom. Dodržujte odporúčané postupy.