• Anembryomola

    , Autor: Nikca538

    Dobrý deň pán doktor, dnes som podla poslednej ms 12.1.2020 v 7.2 tt. Vcera som bola druhy krat na sone kde pan doktor skonštatoval anembryomola. Mam jeden gestacny vak 40x20mm a druhy 12mm bez YS a EP. 6.3.2020 som objednaná na kyretaz myslite ze by som mala este pockat alebo uz je to zbytočné. S urcitostou viem ze plodny den bol 27.1. Nakolko pri tom vzdy spinim. Hcg mi nebolo odobrate ani raz no moje priznaky su stale intenzivnejsie. 13.11.2019 som prekonala spontánny potrat v 18tt co zapríčinil zapal v maternici vsetky vysetrenia aj odberi su negativne. Dakujem za odpoveď

    Dobrý deň, ak v 8. týždni tehotenstva nie sú prítomné embryonálne štruktúry, nie je na čo čakať. Ste tehotná, preto nemá zmysel odoberať beta HCG, ale tehotenstvo je patologické, čo bolo dokázané USG vyšetrením. Postupujte podľa odporúčaní lekárov.