• Flaky na prsiach v tehotenstve

    , Autor: Matiska

    Dobry den, prepacte ale zabudla som sa spytat svojen pani doktorky. Som v 23 tyzdni tehotenstva.
    Od kedy mi stmavli bradavky, tak isto dvorce ako keby hnedy pigment, tak nieco take mam aj vo forme vacsich flakov na spodku oboch prs. Vyzera to ako keby tmavsie hnede(farba ako okolo dvorca) vacsie flaky. Od toho casu to zostalo stale rovnake. Chcem sa spytat ci je to bezne alebo si to mam nechat pozriet. Vravim ako keby hnede pigmentove nemenne skrvny.
    Dakujem krasne za odpoved.

    Dobrý deň, počas tehotenstva dochádza k zvýšeniu pigmentácie prsníkov, ako aj hnedej stredovej čiary na brušku. Bez vyšetrenia sa objektívne neviem vyjadriť. Odsledujte si to. Pri nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.