• Vypotok

    , Autor: and72

    Dobry den pan doktor, som v 19 tt gravidity a dnes na poradni na usg mi obvodna gynekologicka zistila u malickeho na pluckach len na jednej strane vypotok. Ze vraj sa za svoju prax s nicim takym nestretla. Co to moze sposobovat? Od strachu ani nezijem. Ze vraj srdiecko ma v poriadku. Aj nifty testy sme mali ok, skurat v 13tt. NT bolo 3,2. Velmi sa bojim. Na utz som objednana do Sace.

    Dobrý deň, jediné čo Vám viem odporučiť je sa zbytočne nestresovať a navštíviť naše USG pracovisko a realizovať morfologický ultrazvuk podľa objednania. Takto sa Vám neviem vyjadriť k nálezu.