• Biely hrudkaty výtok sprevádzaný svrbením

    , Autor: DomDom

    Vážený pán MuDr. Kalij,
    Som v 6 týždni tehotenstva a od dnes rana mám biely krémový výtok s hruškami sprevádzaný nepríjemným svrbením.
    Keďže je piatok poobede a môj doktor neodpovedá na telefonáty, mohli by ste mi poradiť čo si môžem bezpečne kúpiť v lekárni ?
    Je to moje prvé tehotenstvo a veľmi sa obávam že kebyže čakám ďalšie dva dni(víkend) zbytočne sa to zhorší, najradšej by som to začala liečiť už teraz.
    Ďakujem vopred za Vašu odpoved.

    Dobrý deň, zatiaľ si realizujte vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom, skúsiť môžete aj Canesten krém. Odporúčam návštevu Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám po vyšetrení a potvrdení diagnózy predpíše potrebné prípravky.