• Tehotenska knizka

    , Autor: Soniska

    Dobry den,prosim vas co znamena udaj pp+ v tehotenskej knizke v kolonke pohlavie plodu?dakujem.

    Dobrý deň, PP+ znamená pohyby plodu pozitívne, zhodnotené či už na základe USG vyšetrenia, alebo Vašich pocitov. Do kolónky o pohlaví to nepatrí, ale asi to prišlo Vášmu gynekológovi ako vhodné miesto. Do budúcna odporúčam sa pýtať na tieto veci priamo obvodného gynekológa, ktorý najlepšie vie, čo tým, čo napísal a kde to napísal, myslel.