• Vysoko uterus v 30 tyzdni

    , Autor: Sisi2212

    Dobry den oan doktor, dnes som bola na internom vysetreni, oani doktorka sa ma pýtala, ci nebude maly vacsi, lebo ze na to, ze som 30 tyzden mam vysoko uterus, je to naozaj znak toho, ze maly moze byt vacsi? Dakujem

    Dobrý deň, v 30. týždni tehotenstva ešte nie je hlavička fixovaná v pôrodných cestách malej panvy, teda plod je ešte uložený vyššie. U každej ženy je to individuálne. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach sa informujte u Vášho obvodného gynekológa, ktorý je kompetentný sa k tehotenstvu vyjadrovať.