• Svrbenie tela

    , Autor: 7lucia77

    Dobrý večer, som v 13 tt a už 2 deň ma svrbi telo, na poradňu mám ísť 5.2. Mám počkať dovtedy alebo treba ísť skôr? Čím to môže byť spôsobené?

    Dobrý deň, pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa skôr. Svrbenie rela môže byť spôsobené zvýšením hladiny pečeňových enzýmov.