• 4+6

    , Autor: sara-113

    Dobrý deň pán doktor.Prosím Vás o radu..poslednú menštruáciu som mala 8.12.,folikulometria mi bola robená 19.12.,kde mal folikul 14mm.Predpokladám,že ovulácia prebehla okolo 26.12.,ale nemám to potvrdené.Cyklus mám približne 34 dňový.Včera (39DC,čiže by to mal byť 4+5tt - 15.1.som bola na krv - HCG 150,ale na usg nebolo nič vidieť..je skoro alebo je nejaká šanca,že to bude v poriadku?Tehotenské testy tmavnú,aj keď mám pocit,že by asi mali tmavnúť výraznejšie.3x nám už tehotenstvo nevyšlo..som zúfalá. Pichám si fragmin 2500,beriem duphaston aj Femibion.Ďakujem za radu a Váš názor.

    Dobrý deň, ak máte pozitívne beta HCG, treba dynamiku beta HCG odsledovať. Na USG nemusí byť v 4 týždni tehotenstva este nič vidieť Hodnota 150 je však veľmi nízka, je nutné to odsledovať. Dôležité je vylúčiť aj mimomaternicové tehotenstvo. Na základe jednej hodnoty sa k prognóze tehotenstva nie je možné vyjadriť. Pri akýchkoľvek ťažkostiach, zmene stavu alebo v pripadne nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa. Postupujte podľa jeho odporúčaní.