• Pichanie

    , Autor: Iva688960

    Dobrý deň
    Som v 12tt a napriek magnerot ktorý užívam tri krát denne po dve tabletky mávam pichanie v oblasti pošvy a konečníka ktoré neustupuju.
    Nie je to veľmi silné ale nepríjemné. Ú lekára som bola včera a jediné čo mi povedal je že je všetko v poriadku a mám viac oddychovať. Čím by to mohlo byť spôsobené? Môže byť že lekár čaká na výsledky krvných testov ktoré mi teraz robili? Za odpoveď vopred ďakujem

    Dobrý deň, maternica sa každým dňom zväčšuje, čo každá žena vníma individuálne, aj napríklad pichaním v podbrušku, či v pošve. Keďže však nepoznám všetky okolnosti, ani anamnézu, či výsledky vyšetrení, neviem sa bližšie objektívne vyjadriť.