• Stlačenie brucha

    , Autor: Sisi2212

    Dobrý den pán doktor, som v 28.tyzdni, sedela som na gauci, manzel mal vedla mna telefon a isiel si ho podať a ako sa poň ce to mňa naciahol zabudol sa a oprel sa mierne rukou o moje brucho, tak vyssie pod prsiami, nebolo to nejako silno, ani ma nic nebolelo po tom, ani krvacanie, maly kope ako doteraz, len mam trosku paniku, take zlaknutie, ci sa nemohlo niečo stat pri takomto miernom stlačení brucha, ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, nemusíte sa znepokojovať, ale do budúcna sa tlakov, ako aj nárazom na bruško vyhnite.