• Magnerot

    , Autor: sfrenky

    Dobrý deň , chcela by som sa opýtať, som v 32 týždni beriem železo a potom po 3hod magnerot ktory beriem 3x do dňa po 1tablete, chcem sa opýtať.ohladom toho magnerotu či môžem brať ešte takú dennú dávku ,bola som včera na poradni a zabudla som sa lekára opýtať či ju už netreba znížiť, od ktorého tyzdna sa magnerot znižuje poprípade vysadzuje ? ďakujem

    Dobrý deň, užívajte MagneROT v dávke 3x1 tbl do ukončeného 34. týždňa tehotenstva. Potom ho môžete postupne vysadiť, užívať týždeň v dávke 2x1 tbl p.o. a následne úplne vysadiť.