• Kŕče v 14 tt

    , Autor: Nica

    Zdravím Vás, som v 14 tt a málo často ale mávam kŕče v podbrušku aj v intímnych oblastiach, niekedy slabšie inokedy je to intenzívne pichnutie ktoré potom trvá kým sa uvoľní. Chcem sa opýtať či je to v poriadku a aká je príčina keďže na vyšetrenia chodím pravidelne a všetko je v poriadku. Ďakujem.

    Dobrý deň, občasné pichnutie v pošve alebo pocit tvrdnutia podbruška neznamená nič zlé. Maternica sa každým dňom zväčšuje, čo môžete vnímať ako občasné pichnutie. Ak bolo na vyšetrení všetko v poriadku, nemusíte sa obávať. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach však navštívte Vášho obvodného gynekológa.