• Premena papp-a na mom

    , Autor: Sisi2212

    Dobry vecer pan doktor, nehnevajte sa, ze píšem zasa, v 12.tyzdni mi vyslo papp-a 3,18, napísali ste mi, ze to je ok, len som si uvedomila, ze to je hodnota v mIU/ml, kolko to je teda v prepocte na mom? Neviem si to sama prepocitat, dakujem

    Dobrý deň, hodnota 3,18 mIU/ml je v 12. týždni tehotenstva v norme. V prepočte je to 1.4071 MoM. Môžete byť kľudná.