• Femibion

    , Autor: Okina

    Dobrý deň,
    s partnerom sme sa rozhodli, že vysadím antikoncepciu a začneme plánovať rodinu. Poslednú tabletku si mám dať budúci utorok, potom nasleduje pauza. Na 8. deň už tabletku neplánujem užiť. Počula som o tabletkách Femibion 1. Moja otázka by bola, že čo doporučujete, od kedy by som mala začať užívať menovanú tabletku po vysadení HAK Maitalon?
    Ďakujem pekne.

    Dobrý deň, podobné tehotenské prípravky sú doplnkom výživy. Môžete ich začať užívať mesiac, dva pred plánovaním tehotenstva.