• Môžu byť tieto príznaky znakom tehotenstva?

    , Autor: Natty

    Dobrý deň,
    s partnerom sa snažíme o bábätko, a síce už zopár testov vyšlo negatívne povedala som si že s testom počkám do očakávanej menštruácie. Lenže všimla som si na sebe, že má začali bolieť prsia(nebolievaju ani pred menštruáciou a ani počas) a k tomu mám biely výtok ale nesvrbi, nepali,nezapácha a keďže som pred nedávnom absolvovala operáciu (laparoskopiu, odstraňovanie cysty) chodila som na kontroli častejšie a žiadny zápal sa mi neobjavil. Nemám chuť do jedla a častejšie chodím na WC. Do očakávanej menštruácie mi ostáva 8 dni takže symptómy by som nepripísala k predmenštruačným bolestiam.
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, tehotenský test je zbytočne realizovať predčasne. Vyčkajte, pokým Vám menštruácia bude meškať 12-14 dní, následne si urobte tehotenský test alebo navštívte Vášho obvodného gynekológa. Na základe opísaných príznakov sa nedá jednoznačne diagnostikovať tehotenstvo.