• prechladnutie a sekcia

    , Autor: cherry1981

    Dobry den, v pondelok 16.9 ma caka sekcia. Momentalne som v 39tt a som prechladnuta, kasel, hlavne a mierna nadcha a hrdlo. Co si mozem nasadit aby sa to nerozbehlo. Beriem vit.c kolko mg mozem v tehotenstve prosim Vas? A imunoglukan si davam. Mozem aj ten? A este kalciovy sirup. Bude problem urobit sekciu v spinali ak mi prechladnutie neustupi? Nemoze babatku toto moje prechladnutie ublizit? Som z toho nestastna

    Dobrý deň, spomínané vitamíny môžete užívať, denne 500 mg stačí, aj tak sa väčšina vylučuje do moču. Imunoglukan aj kalciový sirup užívať môžete, neublížite plodu. Práve pri prechladnutí je vhodnejší spinál nakoľko si dýchate sama. Odporúčam dostatok tekutín, aj 2.5 litra za deň. Päť dní je dostatok času na preliečenie.