• Angelsound

    , Autor: Nany1311

    Dobrý deň pán doktor, chcem sa spýtať čo si myslíte o používaní angelsound , som v 17 tt , pohyby ešte necítim , tak sa potrebujem uistovat pomocou prístroja . Každý deň len pár sekúnd . Nie je to nebezpečné pre bábätko?
    Ďakujem za vašu odpoveď.

    Dobrý deň, tento mini prenatálny odposluch funguje na podobnom princípe prístrojov, ktoré na počúvanie oziev plodu používame my. Nemám však osobné skúsenosti s týmto prístrojom, preto sa Vám objektívne neviem vyjadriť.