• Fit lopta

    , Autor: michaela-11

    A môže to vyvolať pôrod?

Podobné otázky

  • Fit lopta

    , Autor: michaela-11

    A prečo sa potom v pôrodnici skáče na fit lopte?

    Dobrý deň, pri rozbehnutej pôrodnej činnosti sa snažíme využiť gravitáciu, aby sa hlavička tlačila dole a kontrakciami sa otvárali pôrodné cesty.

  • Fit lopta

    , Autor: michaela-11

    Mne doktorka vravela že vraj to môže vyvolať za to som doteraz necvicila na nej.

    Dobrý deň, pôrod skôr môže spustiť nechránený pohlavný styk, pitie chinínových nápojov (Tonic), umývanie okien, chôdza do schodov. Skákanie na fit lopte môže napomôcť ale samotný pôrod to nespustí.

  • Fit lopta

    , Autor: michaela-11

    Dobrý deň chcem sa spýtať som v 40tt a môžem skackat na fit lopte? Neublizim bábätku?