• Poranenie bruska

    , Autor: Lubi1694

    Dobry den, vecer som bruskom narazila do rohu stola (mam asi 2cm oskrete asi 10cm napravo od pupka). Som v 20tt, pohyby citim, nekrvacam a brusko boli len v mieste rany ked sa jej dotknem. Na kontrolu Idem o 4 dni. Mala by som aj tak ist pre istotu na pohotovost? Mohlo sa nieco stat babatku? Dakujem

    Dobrý deň, ak je poranenie len povrchové, plod by mal byť v poriadku. Ak nemáte žiadne ťažkosti, stačí kontrola podľa plánu. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach však navštívte Vášho obvodného gynekológa.