• 31tt a tvrdnutie bruska

    , Autor: zabka-2

    Dobry den, chcela by som sa spytat, som v 31tt a velmi mi tvrdne brusko, uzivam 4x2 magnerot ale nemam pocit, ze by to nejako pomahalo. Snazim sa len lezat. Prosim vas je pravda, ze z tvrdnutia moze predcasne prasknut plodova voda? Pomohol by na tvrdnutie Buscopan? Dakujem

    Dobrý deň, časté tvrdnutie až bolesti podbruška môžu viesť k predčasnému otváraniu pôrodných ciest aj s možným predčasným odtokom plodovej vody a k predčasnému pôrodu. Maternica sa každý deň zväčšuje, občasné tvrdnutie podbruška hlavne večer sa môže vyskytnúť. Ak napriek užívaniu 8 tabliet MagneRotu na deň pretrvávajú ťažkosti a tvrdnutie sa vyskytuje viac ako 10 krát do dňa, navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý po zhodnotení nálezu určí další postup.