• Lezia

    , Autor: michaela-11

    No on mi povedal niečo v tom zmysle ze ako mi bude maternica rast tak by sa to malo upraviť. Lebo mam aj dosť bolesti hlavne pychanie v oblasti pod bruška až krížov a mame zakázaný sex a nemôžem sa namáhať lebo ze môžem začať potom krvácať. Takže neviete čo to môže byť?

    Dobrý deň, ako som spomínal, najlepšie je sa pýtať priamo na mieste Vášho obvodného gynekológa.