• Pad v tehotenstve

    , Autor: alena-25

    Dobry den, som v 24 tt. Vcera ked som isla po chodniku, zakopla som a spadla som. Spadla som na lave koleno, lavy bok a lavu ruku. Na brusko som urcite nespadla. Pohyby babatka citim, nemam ziadne tazkosti ani bolesti. Mala by som navstivit lekara ci je vsetko v poriadku?

    Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, ak ste nespadli priamo na bruško, plodu by sa nemalo nič stať. Ak sa Vám však niečo nezdá, alebo máte nejaké ťažkosti, navštívte Vášho obvodného gynekológa.