• Zelenkasty výtok bez zápachu a svrbenia

    , Autor: lana-2

    Dobrý deň,
    Som v 11 tyzdni tehotenstva a miesto bieleho výroku som mala jedno ráno zelenkasty. Je bez akéhokoľvek zápachu a svrbenia. Na druhý deň sa už neopakoval. Chcem sa opýtať či to môže ohroziť bábätko alebo mňa a ci je to potrebné riešiť?
    Ďakujem za pomoc

    Dobrý deň, nemusí to nič znamenať, treba si to však odsledovať. Môžete skúsiť užívať vaginálne výplachy Clogin alebo Roslgin. Platí však, že pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe výsledkov realizovaného výteru z pošvy nasadí pripadne potrebnú liečbu.