• Tvrdnutia bruska

    , Autor:

    Dobrý deň pán doktor. Som v 17tt a mávam tvrdnutia bruska. Keď si ľahnem tak mi to prejde ale akonáhle chodím hneď mi stvrdne. Prosím vás ako tomu predísť je to nebezpečne takto skoro? Ďakujem Vám veľmi pekne

    Dobrý deň, navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení zhodnotí, či Vám nasadí magnéziové tablety a bude stačiť ambulantná liečba alebo odporučí hospitalizáciu. Závisí to od nálezu, treba sa šetriť. Je to týžden tehotenstva, kedy sa bavíme o hroziacom potrate.