• viroza na zaciatku tehotenstva

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, pisala som Vam ohladom uzivania homeopatik na zaciatku tehotenstva. Chytila som virozu, uzivam len homeopatika, ani teplotu nemm, ale trva to uz 4den a chytil ma aj dost silny kasel, na ten uzivam Stodal. Zaujimalo by ma ci je nejaka moznost ze by sa kvoli tomu silnemu kaslu mohlo nieco stat babu(kedze sa teraz len vyvija), kedze sa mi napina brucho. Dakujem velmi pekne

    Dobrý deň,
    silný tlak-kašel, tlačenie na stolicu môžu niekedy vyvolať činnosť maternice
    a to by mohlo hroziť plod hroziacim predčasným ab.
    s pozdravom