• homeopatika. v 5tt

    , Autor: babyka10

    Dobry den, rada by som pocula Vas nazor na homeopatika(oscillococinum, paragrippe, homeogene 9) na zaciatku tehotenstva. Som len v 5tt, a chytila som nejaku virozu( len bolest hrdla a nadcha) navadi pri uzivani ze som v takom skorom stadiu, ked sa babatku vsetko len vyvija, neuskodi mu choroba alebo lieky? Pripadne pri nastupe teploty neuskodi paralen? Dakujem

    Dobrý deň,
    ak je na liečive napísané, že sa sme užívať v tehotenstve, tak áno, v týchto rpreparátoch sa zväčša jedná o prírodné výťažky,kt. by nemali škodiť
    paracetamol môžte ako jediný, tiež prípadne kalciový sirup a panthenol jenapharm na cmulanie
    s pozdravom