• kontrola žalúdku

    , Autor: miroslava2207

    Dobrý deň, minulý týždeň som vám písala ohľadom zväčšeného žalúdku plodu v 28tt (3,7cm). Včera som bola na kontrole v 29tt a žalúdok sa zmenšil na cca 3 cm a z jedného uhla na 3,3cm. Dr. vravel,že žalúdok má "krásny" tvar a že veľkosť je už ok. Že keby to bolo zlé,tak žalúdok rastie s ním (bábätko narástlo za týždeň koľko malo) alebo by bol zdvojený,čo nie je. Takže to uzavrel,že je všetko v poriadku,ale v 32tt to môžeme ešte skontrolovať. Takže sa naozaj nemám bať? Je také zmenšenie v poriadku? Vopred ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    ak vás lekár uistil, že to je v poriadku, tak to je zrejme v poriadku, žalúdok mohol byť naplnený a preto sa javil ako zväčšený a pri tomto meraní mohol byť vyprázdnený tak bolv normálnej proporcii
    nemusíte mať podľa všetkého obavy a pokojne pokračujte v teh. a tešte sa na bábätko

    s pozdravom