• Ricinový olej

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, aký máte názor na vyvolanie pôrodu pomocou ricinového oleja. Je to tzv. "koktejl" z 30ml ricinového oleja, 30ml domácej pálenky a doliate marhulovým džúsom.. Myslíte, že to je reálne? Ďakujem

    Dobrý deň,
    nemám s danou metódou skúsenosti, ricínový olej samotný spôsobuje silné preháňanie, a ten alkohol k tomu je v tehotnetvs eabsolútne neželaný,
    osobne by som sa určite do takýchto neoverených experimentov sama nepúšťala
    s pozdravom