• Plavanie pre tehotne v 34 tt

    , Autor: odbornik6

    Dobry den,

    som v 34 tt, na internete som nasla plavanie pre tehotne. Je to v bazene kam chodia iba deticky a tehotne mamicky. Voda je tam upravena, ze je skoro slana. Mala by mat nieco okolo 31 stupnov. Velmi rada by som si isla zacvicit, vyslovene sa mi ziada uvolnit sa vo vode, ale nechcem ublizit babatku alebo si nejako vyvolat predcasny porod. Myslite, ze je to v poriadku a mozem ist na take cvicenie?
    Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    ak je plávanie určené mamičkám a vy o to máte záujem , nikto vám to samozrejme nemôže zakázať
    osobne si však myslím, v 34tt je už váš krčok aspoň čiastočne pootvorený čo znamená, že môžte zaniesť nejaký infekt , voda je tiež teplá....
    prípadne sa tam informujte, chodťe sa pozrieť na ostatné mamičky ...
    osobne by som do žiadneho spoločného bazéna ako tehotná nešla
    s pozdravom