• Prietoky v 29+6

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň,
    v 29+6 som bola na 3 screeningovom ultrazvuku, kde doktor meral okrem ineho aj prietoky. K vysledkom sa nijako specialne nevyjadril, avsak ked som prisla domov, tak som ich pozrela a neviem ci su v poriadku, mne sa nezdaju. Myslite si, ze su vysledky v poriadku?
    Meranie Ductus Arteriosus: RI: 0,79, PS: -33,59cm/s, ED: -7,22cm/s. Inak babatko velkostne aj vahovo zodpoveda tyzdnu. Vahu ma 1483g.
    Dakujem pekne.

    Dobrý deň
    prečo máte pocit, že výsledky nie sú v poriadku?
    ak vás lekár o ničom závažnom neinformoval, nemylsím si, že by našiel nejakú závažnú patológiu
    a domnievam sa , že nemeral prietok v ductus arteriosus!, skôr sa jednalo o a.uterinu
    s pozdravom