• stitna zlaza

    , Autor: zicherka691

    dobry den.Som v 9 tyzdni tehotenstva a mam znizenu funkciu stitnej zlazy.Beriem Euthyrox 75 jednu tabletku denne.Bola som u endokrinologa,robil mi testy a povedal ze je liecba nastavena spravne a na kontrolu ma objednal az na august.Chcem sa spytat ci sa nemoze behom tehotenstva zmenit stav ze by mi musel pridat davku liekov?nemala by byt zena v tehotenstve v takom pripade castejsie kontrolovana?dakujem za odpoved a pekny den.

    Dobrý deň, ak sú tč.hodnoty v norme, a liečba je adekvátna, tak vám momentálna dávka stačí, samozrejme hodnoty sa skontrolujú a následne ak bude potrebné, tak vám dávku lekár navýši,
    kontrolovaná budete podľa potreby
    s pozdravom