• užívanie lieku Ascorutin

    , Autor: anit

    Dobrý deň,

    som podľa lekára asi v 3 tt a minuly tyzden som bola u neho kvoli neustalemu spineniu, predpisal mi Ascorutin 2x1 za den. A kedze som sa docitala,ze sa nesmie brat v tehotenstve,tak neviem ako dlho to mozem brat. Spinenie mam stale,vravel ze to je normalne. Uzivam aj liek duphaston.

    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    ak vám ho lekýr doporučil , môžte ho užívať, je to samozrejme na vašom zvážení
    s pozdravom