• vitaminy

    , Autor: simicka

    dobrý den pani doktorka chcem sa opýtat na zaciatku tehu som brala 5 mesiaco vitaminy a už dva mesiace nema nic neberiem lebo vitaminy mi nerobili dobre som ich vysadilamoj doktor nerobil ho zastupovala doktorka ktora mi nic nevedela povedat ani vahu maleho nic chcem sa opýtat či nejak neubíž drobcovi že nemam vitaminy samozrejme jem vela zeleniny aj ovocia dakujem za odpoved pekný den

    Dobrý deň,. určite nie,
    pokaiľ máte pestrú stravu, sú vitamínové preparáty úplne zbytočné
    s pozdravom