• test

    , Autor: zuzana2548

    Dobry den chcela by som sa poradit. Mam taky problem snazime sa o druhe dieta nakolko som vo february potratila koli krvnej zrazenine. Mali sme styk v plodne dni a potom som mala pocit ze to konecne vyslo urobila som si test a bola tam slaba ciarka myslim. Menstruacia my meskala 4 dni a potom prisla ale slabsia ako zvycajne ale nie uplne slaba. Dva dni silnejjsia a dnes uz len slaby hnedy vytok na 3 den. Urobila som si test a ten je stale pozitivny a myslim ze ciarka je tmavsia. Ja teraz neviem co mam robit mam bolesti v krizoch aj taky tlak v podbrusku trocha ma bolia bradavky ale inak nic ja som nemala ani v prvom tehotenstve ziadne priznaky. Myslite ze by som mohla byt tehotna alebo ide pravdepodobne o mikropotrat ale toto krvacanie bolo uplne ine ako ked som potratila vo february. A zabudla som povedat ze ma strasne pali zaha. Ako mam postupovat mam este chvilku pockat a test zopakovat alebo cakat do dalsej menstruacie ja som v uk a tu je to z lekarmi dost komplikovane. Dakujem za radu

    Dobrý deň,
    áno vyčkajte, test opakujte s odstupom času
    , ak by sa opakoval pozitívny výsledok, alebo slabo pozitívny a mense by meškala , vyhľadajte lekára
    s pozdravom