• toxo

    , Autor: odbornik6

    Dobry den... ja mam taky problem, ze pred casom som jefla tatarak (surove maso ) potom som zistila ze v tom case som bola uz tehotna...velmi sa bojim toxoplazmozy...predstavuje to velke riziko? Dakujem pekne za rychlu odpoved lucia

    Dobrý deň,
    ak máte nejaké podozrenie, navštívte lekára, kvôli odberom . oxoplazmóza v tehotenstve je veľmi vážna, /zo surového mäsa vám však hrozia iné ochorenia/
    s pozdravom