• Nižší vek dieťaťa

    , Autor: bronula

    Vážený pani Dr.

    Teraz, keď som bola na kontrole (bola som presne 17+1tt) mi lekár podľa sona určil, že plod zodpovedá veľkosti 16+1tt.

    Lekár bol so všetkými údajmi spokojný, len už 13tt mi znížil vek dieťaťa podľa sona na 12+4tt (vtedy vravel, že asi došlo neskôr k počatiu). A s tým aj ja súhlasím. Ale teraz už fakt nechápem, čo môže byť za problém, ak mi zase znížil vek zo 17+1tt na 16+1tt. Čo znamená ten týždenný rozdiel, čo je dôvodom?

    Mám obavy či je všetko poriadku, či dodávam všetky potrebné živiny dieťatku, alebo či samotný vývin dieťaťa je v poriadku.

    Môže to byť niečo závažné?

    Lekár síce vravel, že je všetko v norme, len by som chcela počuť názor aj iného odborníka.

    Vopred ďakujem za Vašu ochotu a odpoveď.

    Dobrý deň,
    týždňový rozdiel je v norme, neznamená nič, len že dieťa je menšie
    všetko čo píšete od vášho lekára , je pravda
    s pozdravom