• Termín pôrodu

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, UZV mi robil aj skorej, ale prvý uzv mám napísaný v tehotenskej knižke ten, ktorý som Vám napísala. K tomu mám napísané, že 16+4. A áno, cyklus som mala nepravidelný.

    Dobrý deň,
    tak už tam je zjavná diskrepancia, pretože pri CRL 34 je vek plodu 10+0 a vy ste teda podla menses bola 16+4....
    chápem to tak, že na základe nepravidleností cyklu sa váš lekár orientuje na základe UZV , kt. spraví
    s pozdravom