• Tehotenstvo alebo cysta?

    , Autor: simorka

    Dobrý deň, pani doktorka. Potrebovala by som od vás radu. V marci som v 9tt mala zamlčaný potrat,a o mesiac na to mi našli cystu, ktorá sa po mesiaci stratila. po troch mesiacoch mi doktor povedal, že bez ohľadu na to čo sa mi stalo je všetko poriadku. Snažíme sa o bábo. Momentálne mi 4 deň mešká menštruácia, prsia mám zväčšené, avšak testy sú negatívne. Počas toho prvého tehotenstva mi predtým už test ukázal dve čiarky. Mohli by ste mi prosím poradiť či je lepšie isť už teraz k lekárovi alebo mám radšej počkať? A môže byť príčinou aj cysta? Vopred veľmi pekne ďakujem

    Dobrý deň,
    cysty menia rôznym spôsobom hormonálne pomery v ženskom tele, rastú, umensšujú sa,...ich chovanie môže byť rôzne...môže byť aj príčinou oneskorovania sa menses
    ak vám 4 dni mešká menses je ešte skoro robiť test i chodiť k lekárovi, ešte vyčkajte, ak by menses neprišiel test opakujte a prípadne vyhľadajte lekára počas bud.týždňa, ak by samozrejme sa vyskytli ťažkosti, vyhľadajte lekára skôr
    s pozdravom