• mikoza

    , Autor: simicka

    Dobry den pani doktorka este mam jednu otazku som v 20tt a minulý týžden mi lekar predpisal gynazol len nejako nepomohol svrbenie mam este viac a obavam sa ci nemože ohrozit plod dakujem pekný den

    Dobrý deň,
    ak ochorenie pretrváva a liečba nebola účinná, bolo by vhodné zvoliť inú liečbu ,aby sa infekcia definitívne preliečila
    s pozdravom