• mocenie

    , Autor: simicka

    Dobrýý den pani doktorka som v 20 tt vstredu som mala poradnu moc bol v poriadku len teraz pocitujem caste mocenie aj ked kusok len problemy nemam nic može byt prechladnutie za odpoved dakujem pekný den

    Dobrý deň,
    ak bol moč v poriadku v stredu, situácia sa mohla i zmeniť samozrejme,
    zatiaľ môžte piť viac tekutín, prípadne urologický čaj, nejaké brusnice ....keby ťažkosti pretrvávali, navštívte opäť lekára i skôr
    s pozdravom