• pichanie v pošve

    , Autor: polariso

    Dobrý deň, som v 19 týždni tehotenstva a už druhý deň pocitujem také popichávanie v pošve....nie stále ale z odstupom. Dá sa to vydržať ale vždy spozorniem. Moze to byť niečo zlého, treba navštíviť ihneď lekára...môže to ohroziť bábatko?? Dakujem

    Dobrý deň,
    môže sa jednať o nejakú infekciu, bolo by vhodné aby vás lekár vyšeteril, ak by bolo nutné zvoliť nejakú liečbu
    s pozdravom