• mykoza

    , Autor: simicka

    DObrý den pni doktorka mam mykozu som 6 tt a od piatku am taký výtok žltkastý hnedý oranžvý sem tam ako keby červene ci aký te jo krvacanie nemam žiadne dr mi predpisal gynezol teraz neviem či sa čistím od toto alebo može byt niečo vážne výtoky mam hlavne ráno a cez den už je to ok pripada mi to ako čistenie alebo netusí fakt co a velmi sa bojím dakujem pekný deň

    Dobrý deň,
    už ste predsa v tejto súvislosti písala
    Nedokážem z vášho popisu povedať či pretrváva infekcia alebo je to len výtok
    Gynazol užívajte ako máte a ak máte také veľké obavy . v pondelok navštívte svojho lekára nech vás vyšetrí , aby ste si bola istá, ten výtok môže zhodnotiť len lekár, ktorý to vidí!
    S pozdravom