• Dovolenka pri mori zaciatkom 7 mesiaca

    , Autor: nikab

    Dobry den,

    chcem sa spytat na dovolenku pri mori v 29 tyzdni tehotenstva. Tehotenstvo mam beproblemove a este pred porodom by sme cheli ist v strede Juna na sever Talianska, co je 6 hodin cesty autom. Priemerna teplota vzduchu je 23 stupnov. Mozem si takuto cestu este dovolit? Ak ano, na co mam klast doraz, aby pobyt presiel bezproblemovo.

    Za odpoved vpbred dakujem.

    Dobrý deň,
    dlhodobe sedenie v aute si myslim, ze nie je vhodné vzhˇadom na tlak matrenice a plodu na krčok a možné otváranie pôrodných ciest , ale je to vaše rozhodnutie, veľažien cestuje enič sa nedeje.
    Závisií na vás
    S pozdravom