• Dobrý den

    , Autor: zlatinko

    Dobrý den pani doktorka... Dnes som bola na ultrazvuku a mam asi vačšie dieta.. Prvý termin mi dali 11. septem. a teraz mi dali druhy na 2.septemb. Neviem čo mam očakavat.. Strasne sa bojím že bude velke dieta. a to som v 19 tt a pribrala som iba 3 kg. Dakujem peknee....

    plod moze byt vacsi, zavisi od pravidlených merani
    alebo vzhladom na nejasnu poslednu menses moze byt posunuty termin porodu
    zatial si nerobte starosti, vyckajte na dalsie meranie plodu a uvidite, mozno sa naozaj jedna len o posun terminu porodu