• Mám počkať?

    , Autor: veronikka

    Dobrý deň.Mohla by ste mi pomôcť?Hneď po skončení menštruácie som mala nechránený pohlavný styk 2 krát.Do tretieho dňa som užila tabletku PO.Mala som bolesti hlavy,v podbrušku a častè močenie.Dnes je to štvrtý deň od užitia lieku,bolesti mám slabè v podbrušku ,v krížoch a častè močenie.Krvácanie žiadne.Mohla by ste mi poradiť prosím?Mám zakúpiť tehotenský test,navštíviť lekára alebo mám ešte počkať? Ďakujem

    Dobrý deň,
    počkajte do prvej menštruácie, následne si urobte tehotenský test.