• tehotná?

    , Autor: mrkwa

    dobrý den, mám 32 rokov a mám 2 deti/13, 11/. mávam pravidelný menzes interval 30dni a trvá 4-5 dni. terza som mala menzes po 25 dni a trval 3 dni. aj to 1 den normál a 2 dni také slbšie,ovela slabsie jako inokedy. to som mala menzes 30.01.2014... kdeže to bolo slabe 1.2.2014 sme mali s manželom sex.nedávali sme si pozor,v domnení že predsa nemozem otehotniet kde nemám plodné dni. lenže asi týžden ma pobolieva v podbrušku,nieje mi zle,ale cítim sa DIVNE .pobolievaju ma trocha prsníky.,ale čo ma najviac znepokojilo dnes som si nahodou stisla prsníky..a vyšla mi z oboch upne malinka kvapka tekutiny. to ma fakt znepokojilo. možem byt tehotná...ale tak výtok z bradavky tak skoro? nezdá sa mi to . test som si ešte nerobila kdeže menzes mám mat až 26.02.2014... dakujem za radu.

    Dobrý deň,
    po tom ako si urobíte tehotenský test, podľa výsledku ďaľší postup. Veľmi zriedkovo sa takáto sekrécia môže objaviť už na začiatku, malo by to byť však rovnomerné z oboch bradaviek a nemalo by to byť vo veľkom množstve.