• vagilact

    , Autor: hirjakova-monika

    Dobry den som v 6tt a chcela by som sa opytat ci sa v tehotenstve mozu pouzivat pripravky vagilact cipky lactofeel alebo candistop pri pocitoch palenia a svrbenia.Svojmu lekarovi som obtiaze spomenula ale povedal len tolko ze vzhladom na uzivanie atb zinnat 500 sa uzivanim prelieci aj to svrbenie a palenie.Ale od navstevy lekara je to este horsie.na dalsiu kotrolu idem az o tyzden.pred tehotenstvom som uzivala candistop aj vagilact a bolo to ucinne.ohrozim tym dietatko?dakujem

    Dobrý deň,
    Vagilact a candistop môžete užívať aj počas gravidity bez ohrozenia vášho plodu.