• skrateny krcok maternice

    , Autor: nadezda

    Dobry den ,chcela by som sa opytat...
    Som v 27tt a doktor mi nameral skrateny krcok maternice na 2cm,nakazal klud a lezat s nohami hore....zakazal mi aj sex,ale zaujimalo by ma,ci mozem mat aspon orgazmus...ci mi to moze uskodit...dakujem.

    Dobrý deň,
    v prvom rade by vás malo zaujímať či to neohrozuje dieťatko a aká je prognóza. No ak sa vaša otázka týka len orgazmu, tak odpoveď je áno, orgazmus mať môžete.