Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
16,082 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Pichanie v boku

  , Autor: vlasta

  Dobrý deň p. doktorka,
  som v 11tt a pociťujem dnes už ale 4 hodiny pichanie na pravej strane brucha, je to niečo ako pichanie v boku, ale toto neprestáva. Som prvýkrát tehotná a neviem, čo to môže byť. Je to normálne? Ďakujem pekne za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  užite Magnézium 500mg, môžete v akútnej fáze, teda keď pociťuje bolesti,š užiť 2 tabletky + kľudový režim. V prípade, že to nebude pomáhať navštívte lekára. Navštívte lekára aj v prípade, že sa bolesti budú stupňovať.

Podobné otázky

 • Pichanie v brušku

  , Autor: Nikca538

  Dobrý den, chcela by som sa opýtať som v 18tt a uz týžden pocitujem pri otacani sa v posteli ostré pichanie v boku. Tak isto aj ked dvyham syna na ruky ma pichne v podbrušku.. Bolest trva pár minut a prejde.. Je to pocit ako by sa mi v nutri nieco natiahlo alebo odtrhlo.. V prvom tehu som takéto bolesti nemala to prebiehalo bez komplikacii. V druhom som to mala od 16tt a v 19tt som o babo prisla. Tak by som chcela vediet ze cim to moze byt ci to nieje nahodou predcasne odelovanie placenty ako v druhom tehotenstve kde som o babo prisla. Alebo to nemá s potratom nic spoločné a je to bežné. Ďakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, takto sa Vám objektívne vyjadriť neviem. Môže sa jednať len o zväčšovanie maternice, čo môže spôsobovať takéto pobolievanie alebo ťahy. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.